|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 2760g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | пластик + металл |
| Вид вогню | Автоматичний, Одиночний |
| Hop-Up | Так |
| Blow Back | Ні |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 116 |
| Довжина [mm] | 780-865mm |
| Конектор | Да |
| Тип | 14mm CCW |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Тип магазину | бункерний магазин |
| Місткість магазину кульок | 300 |
| Тип різьби зовнішнього ствола | Да |
| Серія зброї | M/AR-серія |